Zobacz

Jak to robi KARE
w Krakowie?

Czego szukasz do swojego domu?

Warto obejrzeć! Popularne Kategorie:

Stoły do Jadalni

zobacz teraz

Krzesła

zobacz teraz

Szafki RTV

zobacz teraz

Stoliki Kawowe

zobacz teraz

Lampy Wiszące

zobacz teraz

Skarbonki

zobacz teraz

Fotele

zobacz teraz

Komody

zobacz teraz

Meble KARE design - tętniący energią i wibrujący styl życia.

KARE to tętniący energią i wibrujący styl życia z wyjątkową dla branży meblowej inscenizacją mebli, oświetlenia i dekoracji mieszkaniowych. Wspaniały zespół, inspirujące pomysły, przedsiębiorczość jak i niekończący się entuzjazm - to gwarancja top asortymentu obejmującego około 4500 produktów, uzupełnianego corocznie o około 1500 nowości i zmian od linii Basic, jak stół do jadalni z drewna masywnego, po fotel koktajlowy zdobiony kryształkami.

więcej stylu niż pieniędzy

Pod hasłem "więcej stylu niż pieniędzy" specjalizujemy się w tworzeniu nowoczesnych mebli i dekoracji mieszkaniowych po cenach, które się opłacają. Asortyment KARE to świadomość designu i stylu, to wyjątkowa i kosmopolityczna sztuka życia, która opanowuje coraz większe grono ludzi.

KARE life style

Czysta radość życia, kreatywna indywidualność i odrzucenie dyktatu trendów 08/15 wyznaczają filozofię naszych produktów, a ta odzwierciedla się w ekstrawaganckich dekoracjach mieszkaniowych i meblach, reedycjach, eleganckich i szykownych elementach dekoracyjnych, meblach z powiewem luksusu, rewelacyjnym oświetleniu i wielu innych aspektach.

Zainspirowany trendami mody KARE prezentuje od Sao Paulo po Wiedeń inscenizację rozrywkowego teatru domowego. Wskazówki sceniczne dla wyróżniającego się stylu KARE brzmią: prowokować, polaryzować i inspirować. Różnorodne światy KARE z niekonwencjonalnymi fotelami, lustrami w stylu glamour, bajecznymi komodami i imponującymi narożnikami opowiadają historie: o nieokiełznanym życiu gwiazdy rocka, który przesiaduje przy barze z lat 50-tych, o pani redaktor Vogue z Nowego Jorku, która w swoim domu ląduje w łóżku z pochodzącego z recyclingu drewna w stylu vintage.

Prezes Jürgen Reiter, postać niezwykle kreatywna i współwłaściciel firmy, podróżuje przez 200 dni w roku po świecie w poszukiwaniu trendów i nowości. Jako Trend Scout odwiedza warsztaty i przykłada rękę do modeli wzorcowych. Jego partner w biznesie, Peter Schönhofen, wyczuwa puls konsumentów, rozwija i wprowadza na rynek odpowiedni i przyciągający asortyment dla Design affine, otwartych na świat i młodych konsumentów w każdym wieku.

Shameless since 1981

Maksymą jest indywidualny mix stylów z sex-appeal'em i czynnikiem must-have. Tak od ponad 30 lat marka KARE Design prezentuje swoje napędzane fantazją i designem trendy. Pod hasłem „Shameless since 1981“ trendsetterzy stylu życia KARE Design tworzą dwa razy do roku sensacje mieszkaniowe wymykające się tradycyjnemu dyktatowi mody. Dzisiejsi konsumenci, świadomi trendów i otwarci na konsumpcję, chcą w każdym wieku żyć wyjątkowo, autentycznie i niekonformistycznie.  

Życzymy Ci wiele radości podczas wędrówki przez świat KARE.

Inspirations, Design & KARE News

Dywany we wnętrzach - jak wybrać ten idealny?27.10.2016, Kraków

Dzisiaj wybierać będziemy dywan idealny. A to wcale nie takie proste, jak na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać. To proces dużo bardziej skomplikowany niż po prostu zakup modelu, który akurat wpadł nam w oko i zachwycił kolorystyką czy deseniem. W równym stopniu liczy się tutaj rozmiar, kształt, miejsce, w którym się znajdzie … a to i tak jeszcze nie koniec wyliczanki, którą należałoby uwzględnić w trakcie podejmowania decyzji o zakupie dywanu. Na co zatem przede wszystkim zwrócić uwagę?

Kolekcja La Bocca - meble dla koneserów prostoty w oryginalnym wydaniu27.10.2016, Kraków

Jeżeli lubicie, gdy jest prosto, a równocześnie oryginalnie, to dzisiejszy post ma spore szanse wpisać się w Wasze upodobania estetyczne. Tym razem Wasze serca spróbuje podbić La Bocca – kolejna z grona najnowszych kolekcji KARE Design.

KARE inspiruje – jak wybrać idealną sofę do salonu?26.10.2016, Kraków

O tym, jak ważny w trakcie planowania wystroju salonu jest odpowiedni wybór sofy, nikogo zapewne przekonywać nie musimy. Znaczenie ma tutaj wiele kwestii, dzisiaj jednak nie skupimy się ani na wymiarach, ani liczbie miejsc do siedzenia czy materiale tapicerki, ale na stylistyce, która zaoferuje coś, co z naszego punktu widzenia jest szczególnie istotne – szerokie możliwości aranżacyjne.

Kolekcja Vintage Romance – rustykalne meble w wersji romantycznej26.10.2016, Kraków

Nie macie chociaż od czasu do czasu dość miejskiego zgiełku? Nam zdarza się to całkiem często. I choć nie zawsze ucieczka na wieś okazuje się możliwa, to znaleźliśmy sposób, jak sobie z tym radzić. Z pomocą przyjdzie nasza dzisiejsza bohaterka, czyli jedno z najnowszych dzieł projektantów KARE – kolekcja Vintage Romance. Będzie nie tylko rustykalnie, ale – jak sama nazwa wskazuje – również romantycznie.

Obrazy we wnętrzach - nie tylko dla miłośników sztuki26.10.2016, Kraków

Dawno już nie było u nas nic na temat dodatków, w których przecież w dużej mierze kryje się charakter wnętrza, dlatego dzisiaj postanowiliśmy to lekko nadrobić. Po krótkiej analizie doszliśmy do wniosku, że jeszcze nigdy nie zdarzyło nam się poruszyć kwestii obrazów i ich roli w wystroju pomieszczenia, a niedopatrzenie to jest tym bardziej karygodne, że oferta KARE w tym temacie jest naprawdę całkiem spora…

Przesyłka gratis
- zawsze.

Gwarancja
najniższej ceny

Masz pytanie?
poczta@kare24.pl

12 38 48 329
Pn. - Pt. 10:00 -18:00

Zadzwoń (12) 38 48 748 Napisz poczta@sfmeble.pl

Właścicielem sklepu kare24.pl jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.

Właściciel sklepu ma pełne prawo do posługiwania się logiem oraz mareriałami firmy KARE Design na podstawie umowy franczyznowej z właścicielem marki KARE.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki oraz akceptację Polityki prywatności oraz Regulaminu serwisu Kare24.pl

2017 © Kare24.pl