Joy of Living
KARE to tętniący energią i wibrujący styl życia z wyjątkową dla branży meblowej inscenizacją mebli, oświetlenia i dekoracji mieszkaniowych.

BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW

Bezpieczeństwo Zakupów Aby zapewnić Państwu jak największe zadowolenie z przeprowadzonych zakupów, w swojej ofercie posiadamy tylko duże, wiarygodne marki, które gwarantują serwis swoich produktów przez min. 2 lata od daty zakupu. Dodatkowo na etapie wyboru produktów służymy Państwu swoim doświadczeniem i pomocą, aby zakupione sprzęty były ze sobą kompatybilne i spełniały Państwa oczekiwania. Dokonując zakupów w naszym sklepie, zawsze macie Państwo możliwość skontaktować się z nami i uzyskać wyczerpujące informacje na temat każdego z naszych produktów - dla Państwa wygody uruchomiliśmy specjalną Infolinię. Specjalizujemy się w kompleksowych realizacjach, tak więc bez trudu radzimy sobie z przygotowywaniem ofert obejmujących pełen asortyment, a korzystając z naszego doświadczenia mają Państwo pewność, iż zestawienie będzie w 100% spełniało Państwa oczekiwania. Bezpieczeństwo Przesyłek Wszystkie dostarczane przez nas zamówienia, które dotyczą w większości produktów wrażliwych na uszkodzenia, wysyłane są z zachowaniem szczególnej troski i ostrożności. Wszystkie wysyłki kurierskie objęte są ubezpieczeniem, a każdy produkt jest przez nas odpowiednio zabezpieczony na czas transportu. Dostawy realizowane są poprzez firmy kurierskie - szczególnie wrażliwe sprzęty każdorazowo wysyłane są za pomocą przesyłek paletowych, dzięki czemu eliminujemy ryzyko uszkodzeń.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki oraz akceptację Polityki prywatności sklepu Kare24.pl

2017 © Kare24.pl