KARE świętuje – już 100 salonów na całym świecie!

Coraz większymi krokami nadciągają pierwsze urodziny naszego krakowskiego showroomu… Ale póki uchylimy rąbka tajemnicy i zdradzimy Wam nieco więcej na temat tego, jakie atrakcje z tej okazji dla Was przygotowaliśmy, zamierzamy się pochwalić inną dobrą informacją. Marce KARE Design właśnie stuknęła setka! Co prawda nie są to jeszcze setne urodziny (na nie jeszcze trochę będziemy musieli poczekali), lecz 100 salonów KARE zlokalizowanych nie tylko w Europie, ale i na innych kontynentach. Bahrajn, Boliwia, Chile, Chiny, Izrael, Japonia, Katar, Kolumbia, Malezja, Peru… Na tym może poprzestaniemy, oszczędzając Wam wymieniania wszystkich miejsc, w których marka KARE zaznaczyła już swoją pełną pasji do oryginalnego designu obecność. 
 
W imieniu własnym oraz pozostałych 99 salonów KARE rozsianych po całym świecie, dziękujemy zatem za zaufanie, którym nas obdarzacie i jak zwykle zapraszamy do częstych odwiedzin, zarówno online, jak i do naszego krakowskiego salonu – u nas zawsze sporo się dzieje!
 

Kasia23.08.2016, Kraków

Zobacz także:

Dywany we wnętrzach - jak wybrać ten idealny?

27.10.2016, Kraków

Dzisiaj wybierać będziemy dywan idealny. A to wcale nie takie proste, jak na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać. To proces dużo bardziej skomplikowany niż po prostu zakup modelu, który akurat wpadł nam w oko i zachwycił kolorystyką czy deseniem. W równym stopniu liczy się tutaj rozmiar, kształt, miejsce, w którym się znajdzie … a to i tak jeszcze nie koniec wyliczanki, którą należałoby uwzględnić w trakcie podejmowania decyzji o zakupie dywanu. Na co zatem przede wszystkim zwrócić uwagę?

Kolekcja La Bocca - meble dla koneserów prostoty w oryginalnym wydaniu

27.10.2016, Kraków

Jeżeli lubicie, gdy jest prosto, a równocześnie oryginalnie, to dzisiejszy post ma spore szanse wpisać się w Wasze upodobania estetyczne. Tym razem Wasze serca spróbuje podbić La Bocca – kolejna z grona najnowszych kolekcji KARE Design.

KARE inspiruje – jak wybrać idealną sofę do salonu?

26.10.2016, Kraków

O tym, jak ważny w trakcie planowania wystroju salonu jest odpowiedni wybór sofy, nikogo zapewne przekonywać nie musimy. Znaczenie ma tutaj wiele kwestii, dzisiaj jednak nie skupimy się ani na wymiarach, ani liczbie miejsc do siedzenia czy materiale tapicerki, ale na stylistyce, która zaoferuje coś, co z naszego punktu widzenia jest szczególnie istotne – szerokie możliwości aranżacyjne.

Zadzwoń (12) 38 48 748 Napisz poczta@sfmeble.pl

Właścicielem sklepu kare24.pl jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.

Właściciel sklepu ma pełne prawo do posługiwania się logiem oraz mareriałami firmy KARE Design na podstawie umowy franczyznowej z właścicielem marki KARE.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki oraz akceptację Polityki prywatności oraz Regulaminu serwisu Kare24.pl

2017 © Kare24.pl