Kolekcja La Bocca - meble dla koneserów prostoty w oryginalnym wydaniu

Jeżeli lubicie, gdy jest prosto, a równocześnie oryginalnie, to dzisiejszy post ma spore szanse wpisać się w Wasze upodobania estetyczne. Tym razem Wasze serca spróbuje podbić La Bocca – kolejna z grona najnowszych kolekcji KARE Design. To nie pierwsza już nasza propozycja wpisująca się w „betonowy” trend, biorąc jednak pod uwagę jego niezmienną popularność, mamy nadzieję, że La Bocca spodoba Wam się nie mniej niż chociażby kolekcja Seattle czy X Factory.
 

To seria oszczędna pod względem ilości wchodzących w jej skład elementów, mimo to pozwalająca na pełne umeblowanie przestrzeni salonowo-jadalnianej. Czekają tutaj na Was 2 komody o zróżnicowanej formie i wymiarach, nowoczesna szafa oraz stół. W tym ostatnim nie znajdziecie co prawda „betonowych” elementów, ale za to możecie liczyć na sporą dawkę dębowego drewna, z którego wykonany jest jego blat. W kolekcji tej drewniane są również fronty szuflad w komodach i szafie, nóżki z kolei wykonane zostały z malowanej proszkowo stali. Najbardziej jednak przykuwającym uwagę materiałem jest tutaj niewątpliwie laminat HPL stylizowany na beton.
 

La Bocca to kolekcja wręcz wymarzona dla miłośników stylu industrialnego w nowoczesnej jednakże jego odsłonie. Dominuje tutaj przede wszystkim ponadczasowa prostota, kryjąca się zarówno w geometrycznych bryłach, jak i wyważonej kolorystyce. Choć w poszczególnych elementach tej serii nie znajdziecie co prawda motywów bezpośrednio zaczerpniętych z manufaktur sprzed stulecia, nadal jednak mile widziane są tutaj loftowe lampy i stoliki kawowe wsparte na stalowych lub metalowych stelażach, jak i skórzane sofy lub fotele.
 

La Bocca charakteryzuje się raczej chłodnym typem urody, co zawdzięcza przede wszystkim sporej ilości stali i stylizowanego na beton laminatu. Nie oznacza to jednak wcale, że jest dedykowana wyłącznie wnętrzom o industrialnej czy innej surowej estetyce. Dzięki swej stonowanej, bazującej na brązach i szarościach kolorystyce, ocieplenie jej wyrazu będzie niezwykle proste – odpowiednio dobrany wazon lub finezyjna lampa mogą w tym temacie zdziałać prawdziwe cuda.
 

Jak zatem widzicie, nie trzeba być zdeklarowanym fanem industrialnych klimatów, aby zaprosić kolekcję La Bocca do siebie - wystarczy jedynie uwielbienie dla ponadczasowej prostoty w oryginalnym, a równocześnie nowoczesnym wydaniu.
 

Kasia27.10.2016, Kraków

Zobacz także:

Dywany we wnętrzach - jak wybrać ten idealny?

27.10.2016, Kraków

Dzisiaj wybierać będziemy dywan idealny. A to wcale nie takie proste, jak na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać. To proces dużo bardziej skomplikowany niż po prostu zakup modelu, który akurat wpadł nam w oko i zachwycił kolorystyką czy deseniem. W równym stopniu liczy się tutaj rozmiar, kształt, miejsce, w którym się znajdzie … a to i tak jeszcze nie koniec wyliczanki, którą należałoby uwzględnić w trakcie podejmowania decyzji o zakupie dywanu. Na co zatem przede wszystkim zwrócić uwagę?

Kolekcja La Bocca - meble dla koneserów prostoty w oryginalnym wydaniu

27.10.2016, Kraków

Jeżeli lubicie, gdy jest prosto, a równocześnie oryginalnie, to dzisiejszy post ma spore szanse wpisać się w Wasze upodobania estetyczne. Tym razem Wasze serca spróbuje podbić La Bocca – kolejna z grona najnowszych kolekcji KARE Design.

KARE inspiruje – jak wybrać idealną sofę do salonu?

26.10.2016, Kraków

O tym, jak ważny w trakcie planowania wystroju salonu jest odpowiedni wybór sofy, nikogo zapewne przekonywać nie musimy. Znaczenie ma tutaj wiele kwestii, dzisiaj jednak nie skupimy się ani na wymiarach, ani liczbie miejsc do siedzenia czy materiale tapicerki, ale na stylistyce, która zaoferuje coś, co z naszego punktu widzenia jest szczególnie istotne – szerokie możliwości aranżacyjne.

Zadzwoń (12) 38 48 748 Napisz poczta@sfmeble.pl

Właścicielem sklepu kare24.pl jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.

Właściciel sklepu ma pełne prawo do posługiwania się logiem oraz mareriałami firmy KARE Design na podstawie umowy franczyznowej z właścicielem marki KARE.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki oraz akceptację Polityki prywatności oraz Regulaminu serwisu Kare24.pl

2017 © Kare24.pl