Kolekcja Vintage Romance – rustykalne meble w wersji romantycznej

Nie macie chociaż od czasu do czasu dość miejskiego zgiełku? Nam zdarza się to całkiem często. I choć nie zawsze ucieczka na wieś okazuje się możliwa, to znaleźliśmy sposób, jak sobie z tym radzić. Z pomocą przyjdzie nasza dzisiejsza bohaterka, czyli jedno z najnowszych dzieł projektantów KARE – kolekcja Vintage Romance. Będzie nie tylko rustykalnie, ale – jak sama nazwa wskazuje – również romantycznie.

 

Vintage Romance to kolekcja dedykowana wszystkim tym, którzy chcą wyczarować swój prywatny raj na Ziemi w równocześnie rustykalnym, co i delikatnie romantycznym stylu. To kolekcja stworzona z myślą o błogim życiu, w miejscu gdzie stres i pośpiech nie mają wstępu. Kolekcję tę tworzą komody i witryny oraz stoły i ławki, czyli klasyczny zestaw, który odnajdzie się w każdej jadalni lub salonie. Wykonane zostały z solidnego drewna mango o dość wyraźnie zaznaczonym rysunku słojów, dzięki czemu już na pierwszy rzut stworzą w pomieszczeniu pełną ciepła atmosferę. Dlaczego idealnie wkomponują się w rustykalne wnętrza? Bo są tak, jak i one sielskie i przytulne. I nie chodzi nam tutaj wyłącznie o niewyszukane kształty czy płynącą z naturalnego drewna przytulność – przysłowiową wisienką na torcie są tutaj ręcznie wykonywane, ceramiczne detale z kamionki, których zarówno kolorystyka, jak i zastosowane motywy dekoracyjne od razu budzą idylliczne skojarzenia. Dzięki swej naturalnej i bezpretensjonalnej urodzie, meble z tej serii świetnie sprawdzą się również jako dopełnienie aranżacji w stylu vintage, gdzie nadgryzione zębem czasu sprzęty zdają się dostawać szanse na drugie życie.
 

Skoro już wiecie, czym jest Vintage Romance, pora zatem przejść od słów do czynów i zacząć dopieszczanie naszego rustykalnego wnętrza z tą romantyczną kolekcją na pierwszym planie. Co będzie nam potrzebne? Skoro powinno być przytulnie, to i rodzinnie, a przynajmniej choć trochę sentymentalnie. W taką scenerię idealnie wpiszą się oczywiście pięknie wyeksponowane zdjęcia ubrane w nie mniej piękne ramki – od razu +10 do przytulności.
 

W kolekcji Vintage Romance możecie również liczyć na kilka modeli komód i witryn z częściowo przeszklonymi frontami – warto to wykorzystać. Zwłaszcza że styl rustykalny znany jest ze swego zamiłowania do drewnianych kredensów, w których eksponowana jest piękna ceramika, w szczególności zastawa stołowa. 
 

W tym przypadku proponujemy wybrać taką o sielsko-rustykalnej estetyce, idealnie wkomponowującą się w styl naszej dzisiejszej bohaterki. Do wyboru macie zarówno klasyczną biel z subtelną ornamentyką, poprzez pastelowe błękity, turkusy i miętę, na kolorowych deseniach inspirowanych folklorem kończąc.
 

I na tym poprzestaniemy urządzanie naszego sielskiego gniazdka w romantycznym stylu rustykalnym – jest już idealnie. A stresu od razu jakby mniej…

Kasia26.10.2016, Kraków

Zobacz także:

Dywany we wnętrzach - jak wybrać ten idealny?

27.10.2016, Kraków

Dzisiaj wybierać będziemy dywan idealny. A to wcale nie takie proste, jak na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać. To proces dużo bardziej skomplikowany niż po prostu zakup modelu, który akurat wpadł nam w oko i zachwycił kolorystyką czy deseniem. W równym stopniu liczy się tutaj rozmiar, kształt, miejsce, w którym się znajdzie … a to i tak jeszcze nie koniec wyliczanki, którą należałoby uwzględnić w trakcie podejmowania decyzji o zakupie dywanu. Na co zatem przede wszystkim zwrócić uwagę?

Kolekcja La Bocca - meble dla koneserów prostoty w oryginalnym wydaniu

27.10.2016, Kraków

Jeżeli lubicie, gdy jest prosto, a równocześnie oryginalnie, to dzisiejszy post ma spore szanse wpisać się w Wasze upodobania estetyczne. Tym razem Wasze serca spróbuje podbić La Bocca – kolejna z grona najnowszych kolekcji KARE Design.

KARE inspiruje – jak wybrać idealną sofę do salonu?

26.10.2016, Kraków

O tym, jak ważny w trakcie planowania wystroju salonu jest odpowiedni wybór sofy, nikogo zapewne przekonywać nie musimy. Znaczenie ma tutaj wiele kwestii, dzisiaj jednak nie skupimy się ani na wymiarach, ani liczbie miejsc do siedzenia czy materiale tapicerki, ale na stylistyce, która zaoferuje coś, co z naszego punktu widzenia jest szczególnie istotne – szerokie możliwości aranżacyjne.

Zadzwoń (12) 38 48 748 Napisz poczta@sfmeble.pl

Właścicielem sklepu kare24.pl jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.

Właściciel sklepu ma pełne prawo do posługiwania się logiem oraz mareriałami firmy KARE Design na podstawie umowy franczyznowej z właścicielem marki KARE.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki oraz akceptację Polityki prywatności oraz Regulaminu serwisu Kare24.pl

2017 © Kare24.pl