Lifestyle

Inicjatywa Współczesnego Designu08.10.2015, Kraków

Najbardziej pojemne pod względem stylistyki ugrupowanie, łączące w sobie najpopularniejsze trendy ostatnich lat. Wewnętrznie mocno zróżnicowane, wspólnym mianownikiem wszystkich członków pozostaje jednak dobry smak i niezobowiązująca estetyka, która stwarza warunki idealne do eksperymentowania i kreatywnej zabawy designem.

Liga Konserwatywnych Dżentelmenów07.10.2015, Kraków

To ugrupowanie wpisujące się w nurt wnętrzarstwa prawicowego, dla którego wartością samą w sobie pozostaje tradycja i wynikające z dziedzictwa historycznego wzornictwo. Ci rycerze klasycznego stylu od wielu już lat podążający śladami wnętrzarskiej przeszłości, są nieczuli na upływający czas i zmieniające się wraz z nim trendy – konsekwentnie podążają sprawdzoną ścieżką brukowaną elitaryzmem stylu angielskiego i kolonializmu, choć nieobca jest im również industrialna surowość, jak i zabawa na styku konwencji retro i vintage.

Ruch Uwolnienia Blichtru i Blasku06.10.2015, Kraków

Czym jest Ruch Uwolnienia Blichtru i Blasku? To grupa kilku osób, które lata temu połączyła niechęć do przeciętności i nijakości na równi z zamiłowaniem do ekscentrycznego szyku. Od tego czasu zgodnie i konsekwentnie niosą kaganek wnętrzarskiego blichtru i blasku, czyniąc co w ich mocy, aby luksus nie był jedynie przywilejem nielicznych.

Designerska Przestrzeń Wyborcza KARE05.10.2015, Kraków

Ponurzy Panowie w garniturach i zaaferowane Panie w różnie skrojonych garsonkach powoli zaczynają wyskakiwać z lodówki, a Ty i tak nie masz na kogo zagłosować w nadchodzących wyborach? Masz dość wszechobecnego obiecywania, bo dobrze wiesz, jaki będzie tego finał? My dajemy Ci alternatywę – wybierz przyszłość dla siebie i najbliższych, przyszłość w kolorach KARE, w Designerskiej Przestrzeni Wyborczej KARE! To przestrzeń dla ludzi otwartych na zmiany i żądnych przygód, dla których Życie pod Prąd nie jest utrapieniem, ale wyzwaniem.

Zadzwoń (12) 38 48 748 Napisz poczta@sfmeble.pl

Właścicielem sklepu kare24.pl jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.

Właściciel sklepu ma pełne prawo do posługiwania się logiem oraz mareriałami firmy KARE Design na podstawie umowy franczyznowej z właścicielem marki KARE.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki oraz akceptację Polityki prywatności oraz Regulaminu serwisu Kare24.pl

2017 © Kare24.pl