Wydarzenia

KARE świętuje – już 100 salonów na całym świecie!23.08.2016, Kraków

Coraz większymi krokami nadciągają pierwsze urodziny naszego krakowskiego showroomu… Ale póki uchylimy rąbka tajemnicy i zdradzimy Wam nieco więcej na temat tego, jakie atrakcje z tej okazji dla Was przygotowaliśmy, zamierzamy się pochwalić inną dobrą informacją.

KARE-kooperacja trwa, czyli kolejne marki w naszym salonie09.06.2016, Kraków

KARE nie wie co to nuda i monotonia, dlatego przygotowaliśmy dla Was kolejną porcję niespodzianek, z którymi będziecie mogli bliżej się zapoznać
w trakcie następnej wizyty w naszym krakowskim salonie, zlokalizowanym przy ul. Pasternik 114d.

KARE-kooperacja, czyli światowe marki, które także u nas znajdziecie09.02.2016, Kraków

To, że nasze kolekcje urzekają różnorodnością, powinno już być dla Was oczywiste, ale jest coś, czego możecie o nas jednak nie wiedzieć…

Walentynkowe selfie z rabatem01.02.2016, Kraków

Chyba nie myśleliście, że z okazji nadchodzących Walentynek niczego dla Was nie przygotowaliśmy? W KARE każda okazja jest dobra do zarażania pasją do życia i rozdawania prezentów, grzechem byłoby zatem nieskorzystanie z tak świetnej okazji, jaką jest dzień św. Walentego. Co zatem należy zrobić, aby uzyskać walentynkowy rabat w wysokości 20%?

Co nowego w KARE piszczy - nowości i zapowiedzi 201614.01.2016, Kraków

W dużym skrócie – jak zwykle w naszym wypadku będzie się działo... i to sporo! Futrzaste fotele obok drewnianej klasyki w skandynawskim stylu, asymetryczne regały o opływowych kształtach, przywodzące na myśl pustynne wydmy z dalekich stron świata, a wszystko to...

Wesołych Świąt życzy KARE22.12.2015, Kraków

Nie wiemy jak dla Was, ale dla nas to był naprawdę intensywny rok, pełen nowych wrażeń, inspiracji i doświadczeń… w głównej mierze dzięki Wam właśnie. Chyba najwyższa pora, aby za to podziękować, zwłaszcza że okres świąteczny już na dobre się rozgościł.

KARE i „Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem”09.11.2015, Kraków

Jak zapewne wszystkim krakowskim (i nie tylko) koneserom designu wiadomo, w miniony weekend, a właściwie w dniach 6-8 listopada, odbyła się tegoroczna, druga już edycja wydarzenia, na którym oczywiście nie mogło nas zabraknąć – „Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem”, których głównym organizatorem jest Szkoła Wnętrz i Przestrzeni.

Weekend zniżek w stylu KARE06.11.2015, Kraków

Lubimy weekendy. A zwłaszcza takie promocyjne, jak weekend 7-8 listopada u nas. Co tym razem dla Was przygotowaliśmy? Aż 20% rabatu na cały asortyment zarówno w naszym sklepie internetowym, jak i w salonie stacjonarnym…

Przedłużamy „Promocje na jesienną chandrę” -20% na wszystko.08.10.2015, Kraków

Szaro, buro i ponuro… miało to się zmienić, lecz widocznie za krótko trwała nasza promocja ;/ Przedłużamy? TAK!!! - „Promocja na jesienną chandrę”,została przedłużona, bo przecież nic tak dobrze nie poprawia humoru jak zakupy.

„Więcej za więcej”, czyli rzecz o tym, jak KARE rozdaje rabaty01.10.2015, Kraków

„Więcej za więcej”, czyli rzecz o tym, jak KARE rozdaje rabaty mniejsze i większe za zakupy małe i duże. Matematyka nigdy nie była naszą mocną stroną… dlatego specjalizujemy się w propagowaniu radości życia i szerzeniu wnętrzarskiego stylu. Dzisiaj będzie jednak trochę o liczbach (choć oczywiście nierozerwalnie połączonych z naszą ulubioną tematyką).

WNĘTRZARSKA MAGIA W KRAKOWIE, CZYLI DEBIUT NASZEGO SALONU KARE 23.09.2015, Kraków

Miniony tydzień obfitował w nie lada atrakcje dla krakowskich koneserów home designu – na lokalnym rynku oficjalnie już swą działalność rozpoczął jedyny w Polsce Salon KARE.

Pora na jesień? A nie, bo na konkurs!04.09.2015, Kraków

Jeżeli myśleliście, że z okazji Wielkiego Otwarcia KARE, przygotowaliśmy dla Was tylko filiżanki, to… jeszcze nas zbyt dobrze nie znacie!

Zadzwoń (12) 38 48 748 Napisz poczta@sfmeble.pl

Właścicielem sklepu kare24.pl jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.

Właściciel sklepu ma pełne prawo do posługiwania się logiem oraz mareriałami firmy KARE Design na podstawie umowy franczyznowej z właścicielem marki KARE.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki oraz akceptację Polityki prywatności oraz Regulaminu serwisu Kare24.pl

2017 © Kare24.pl