Na co zawsze możesz u nas liczyć?

Zawsze możliwie najszybsza przesyłka

Produkty, które znajdują się już w naszych magazynach, wysyłane są w ciągu 24-48 godzin od złożenia zamówienia (w przypadku wyboru wysyłki za pobraniem) lub od momentu zaksięgowania płatności na naszym rachunku bankowym. Wysyłka produktów na specjalne zamówienie każdorazowo realizowana jest natychmiast po otrzymaniu dostawy od konkretnego producenta.

Zawsze odpowiednio zabezpieczone przesyłki

Niezależnie od formy opakowania fabrycznego, które może różnić się w przypadku indywidualnych producentów, każda przesyłka jest przez
nas dodatkowo zabezpieczana, abyś mógł cieszyć się zamówionym produktem w idealnym stanie.

Zawsze powiadomienie o nadaniu przesyłki

Na każdym etapie realizacji złożonego przez Ciebie zamówienia możesz liczyć na kontakt telefoniczny ze strony naszych Konsultantów, którzy na bieżąco będą powiadamiać Cię o wszystkich postępach. Z odpowiednim wyprzedzeniem zostaniesz również poinformowany o planowanym terminie dostarczenia Ci zamówionych produktów (kontakt telefoniczny na ogół w dniu planowanego nadania przesyłki).

Zawsze monitorowane przesyłki

Po nadaniu przesyłki pod wskazany przez Ciebie adres, otrzymasz numer listu przewozowego lub numer nadawczy, na podstawie których na stronie internetowej odpowiedniej firmy kurierskiej będziesz mógł śledzić kolejne etapy realizacji dostawy.

Zawsze dodatkowe ubezpieczenie przesyłki

W trosce o bezpieczeństwo Twojego zamówienia, wszystkie wysyłane przez nas przesyłki są dodatkowo przez nas ubezpieczane, w celu zminimalizowania ryzyka ich uszkodzenia w trakcie dostawy.

Zawsze profesjonalne firmy spedycyjne

Dostawy realizowane są wyłącznie za pośrednictwem zaufanych i najlepszych na polskim rynku firm kurierskich, sprawdzonych w oparciu o wieloletnią współpracę.

Jakie są sposoby dostawy?

logo-koszty-dostawy-DHL-Hellmann

Wszystkie przesyłki wysyłane są za pośrednictwem firm kurierskich.

ZAWSZE DARMOWA DOSTAWA!!

Produkty o wadze poniżej 20 kg wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej - przesyłka obejmuje wniesienie. W przypadku przesyłek o dużych gabarytach, jak np. komody, sofy, fotele, stoły, ławy itp., przesyłka jest bezpłatna, lecz nie obejmuje wniesienia. Jeśli jesteś zainteresowany usługą wniesienia, prosimy o skontaktowanie się z nami.

Jakie są warunki dostawy produktu?

1. Telefoniczne uzgodnienie terminu dostawy dokonywane jest przez Dział Obsługi Klienta.

2. Dodatkowy termin dostawy: W przypadku zdarzeń losowych (np. choroby czy nagłego wyjazdu) istnieje możliwość uzgodnienia drugiego/alternatywnego terminu dostawy.

3. Dostawa towarów na terenie całego kraju w godzinach 8.00-16.00 jest bezpłatna. Specjalne życzenia Klientów związane z innym terminem realizacji dostawy, dostawami
w weekend oraz w godzinach wieczornych są możliwe za dodatkową opłatą. Szczegółowych informacji w tym temacie udziela Dział Obsługi Klienta.

4. Zapewniamy możliwość wniesienia towaru za dodatkową opłatą, po telefonicznym uzgodnieniu szczegółów realizacji takiej usługi.

5. W przypadku dostawy z wniesieniem uprasza się Klientów o przygotowanie miejsca w pomieszczeniu na postawienie zakupionego towaru.

6. W przypadku trudności z dojazdem firmy spedycyjnej do posesji lub miejsca zamieszkania, należy podać taką informację w momencie ustalania warunków dostawy.
Uchroni to naszych Klientów przed problemami z dostarczeniem towarów i ich osobistym odbiorem.

Jakie są sposoby płatności?

ikona-przelew-na-konto

Przelew na konto kare24.pl

ikona-payu

System płatności PayU

platne-przy-odbiorze

Płatność przy odbiorze

Gdzie można osobiście odebrać zamówiony towar?

Odbiór osobisty możliwy przy ul. Warszawskiej 7, 32-086 Węgrzce koło Krakowa
(PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 10:00-18:00 oraz SOBOTA 11:00-16:00)

Przesyłka gratis
- zawsze.

Gwarancja
najniższej ceny

Masz pytanie?
poczta@kare24.pl

12 38 48 748
Pn. - Pt. 10:00 -18:00

Zadzwoń (12) 38 48 748 Napisz poczta@sfmeble.pl

Właścicielem sklepu kare24.pl jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.

Właściciel sklepu ma pełne prawo do posługiwania się logiem oraz mareriałami firmy KARE Design na podstawie umowy franczyznowej z właścicielem marki KARE.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki oraz akceptację Polityki prywatności oraz Regulaminu serwisu Kare24.pl

2017 © Kare24.pl