Joy of Living
KARE to tętniący energią i wibrujący styl życia z wyjątkową dla branży meblowej inscenizacją mebli, oświetlenia i dekoracji mieszkaniowych.

Strefa stylu

Wybierz swój styl

 • Kolekcja Jazz

  Kolekcja mebli Jazz marki Kare Design to wyjątkowo eleganckie wyposażenie jadalni i salonu.

  Zobacz więcej
  Kolekcja Jazz

  Kolekcja Jazz

 • Kolekcja Brooklyn Nature

  Jeśli w swoich wnętrzach stawiacie na klasykę w ponadczasowym stylu, który nigdy nie wyjdzie poza kanon wnętrzarskiej mody, to kolekcja Brooklyn ma spore szanse, aby idealnie wpisać się w Wasze estetyczne upodobania.

  Zobacz więcej
  Kolekcja Brooklyn Nature

  Kolekcja Brooklyn Nature

 • Kolekcja Finca

  Kolekcja Finca to romantyczna finezja zamknięta w nowoczesnej, konstrukcyjnej awangardzie, w której lekkość płynąca z pozornego chaosu urzeka na równi z ponadczasowym.

  Zobacz więcej
  Kolekcja Finca

  Kolekcja Finca

 • Komoda Rodeo

  Ciepła barwa mebla uwydatnia ozdobne fronty szuflad częściowo pokrytych łaciatą, krowią skórą i podkreśla szykowną drewnianą strukturę pozostałych.

  Zobacz więcej

  Komoda Rodeo

 • Kolekcja Taberna

  Kolekcja Taberna to folkowa nastrojowość i baśniowe wzornictwo, z wyczuwalnym wpływem południowoeuropejskich klimatów. Prostota kształtów zbalansowana z misterną ornamentyką, pozorny chłód bieli kontrastujący z żywiołowymi, pełnymi słońca barwami – to atrybuty przesądzające o wyjątkowości tej serii.

  Zobacz więcej

  Kolekcja Taberna

 • Kolekcja 60s Cocktail

  Lata 60-te to nie tylko szerzone przez hippisowską popkulturę hasła pokoju i wolnej miłości, ale również charakterystyczne wzornictwo, które odcisnęło znaczące piętno na trendach home designu kolejnych dekad, aż do dziś niezmiennie ciesząc się popularnością.

  Zobacz więcej

  Kolekcja 60s Cocktail

 • Komoda Duld Range

  Eklektyczna mieszanka użytego materiału, detali i stylów, tworzy w efekcie spójną całość. Ponadto, faktura komody nosi na sobie przeplatające się ze sobą, wyblakłe i wyraziste barwy, co daje efekt mebla nadgryzionego czasem i mocno podkreślającego nawiązanie do stylu vintage.

  Zobacz więcej

  Komoda Duld Range

 • Kolekcja Chalet

  Kolekcja Chalet to splendor płynący ze szlachetności kształtów i kolorystycznego eklektyzmu, wodzący na pokuszenie estetyczne zmysły.

  Zobacz więcej

  Kolekcja Chalet

 • Kolekcja Pure Nature

  Seria Pure Nature to kwintesencja uroku drewna akacjowego połączona z minimalistyczną i zachwycającą swą prostotą prostokątną bryłą. Ponadczasowa estetyka wzornicza w towarzystwie nowatorskiego designu tworzy w konsekwencji produkt wpisujący się w wiele stylów.

  Zobacz więcej
  Kolekcja Pure Nature

  Kolekcja Pure Nature

 • Kolekcja Modern Skandi

  Jeżeli myśleliście, że KARE to wyłącznie odważne, nieszablonowe, czy wręcz szokujące wzornictwo, które niespecjalnie odnajdzie się w codziennych aranżacjach, to najwyższa pora wyprowadzić Was z tego błędu, całkiem zresztą dla KARE niesprawiedliwego. Nie bez powodu twierdzimy, że jesteśmy wszechstronni…

  Zobacz więcej
  Kolekcja Modern Skandi

  Kolekcja Modern Skandi

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki oraz akceptację Polityki prywatności oraz Regulaminu serwisu Kare24.pl

2017 © Kare24.pl