Joy of Living
KARE to tętniący energią i wibrujący styl życia z wyjątkową dla branży meblowej inscenizacją mebli, oświetlenia i dekoracji mieszkaniowych.

Rabaty do -50% na rzeczy dostepne na naszym magazynie!

Do końca promocji zostało:

3 dni 3 godz 54 min 56 s
Zobacz więcej

Kolekcja Vintage Romance

Nie macie chociaż od czasu do czasu dość miejskiego zgiełku? Nam zdarza się to całkiem często. I choć nie zawsze ucieczka na wieś okazuje się możliwa, to znaleźliśmy sposób, jak sobie z tym radzić. Z pomocą przyjdą nasi dzisiejsi bohaterowie, czyli jedno z najnowszych dzieł projektantów Zobacz więcej

Nie macie chociaż od czasu do czasu dość miejskiego zgiełku? Nam zdarza się to całkiem często. I choć nie zawsze ucieczka na wieś okazuje się możliwa, to znaleźliśmy sposób, jak sobie z tym radzić. Z pomocą przyjdą nasi dzisiejsi bohaterowie, czyli jedno z najnowszych dzieł projektantów KARE – rustykalne meble z kolekcji Vintage Romance. Będzie nie tylko sielsko, ale również romantycznie.
Vintage Romance to rustykalne meble do salonu i jadalni, dla tych którzy chcą wyczarować swój prywatny raj na Ziemi. Kolekcję tę tworzą komody i witryny oraz stoły i ławki, które wykonane zostały z solidnego drewna mango o wyraźnie zaznaczonym rysunku słojów. Dlaczego idealnie wkomponują się w rustykalne wnętrza? Bo są tak, jak i one sielskie i przytulne. Przysłowiową wisienką na torcie są tutaj ręcznie wykonane, ceramiczne detale z kamionki, których zastosowane motywy dekoracyjne od razu budzą idylliczne skojarzenia.

Kolekcja KARE

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki oraz akceptację Polityki prywatności sklepu Kare24.pl

2017 © Kare24.pl