O nas

Marka Kare symbolizuje koncepcje wnętrzarskie, które są niekonwencjonalne, buntownicze i oryginalne - nie znają pojęcia „nuda”, zawsze pozostając pełne kreatywnej wyobraźni i inspiracji. Począwszy od 1981 r. marka zaskakuje zarówno swoich fanów, jak i partnerów biznesowych, legitymujących się pochodzeniem z różnych części świata, swą niezrównaną i niewyczerpaną różnorodnością nowych mebli, oświetlenia i akcesoriów dekoratorskich, tym samym wyrażając swą głęboką pasję do designu. Składają się na nią zarówno fascynujące odkrycia poczynione w nieznanych warsztatach rzemieślniczych, jak i nieco szalone, lecz unikalne sprzęty wywołujące efekt „wow”, nie wspominając o wykonanych z miłością solidnych meblach drewnianych, które wielbione będą przez całe życie.

Kare, jak żadna inna marka, z sukcesem podąża tropem ikon stylu, tworząc trendy i innowacje w projektowaniu, wykorzystując je następnie w celu spełniania marzeń entuzjastów sztuki urządzania wnętrz. To marka skora do spontaniczności i z odwagą do innowacji, podążająca śladem stylu i zaskakująca kreatywnym duchem, z cenowo przystępnymi i wzbudzającymi pożądanie kolekcjami. Dla oryginałów i romantyków, dla ekscentrycznych i świadomych stylu, dla rajskich ptaków i wszystkich tych, którzy wyzbywają się wszelkich zahamowań, kiedy chodzi o urządzanie swego własnego domu.

Inspiracja – nie konwencjonalność

Kare to niekonwencjonalna marka wnętrzarska, która zdecydowanie odrzuca właściwe dla przeciętności koncepty, działa strategicznie z rynkowym wyczuciem, konsekwentnie zapewniając sobie sukces swymi rewolucyjnymi pomysłami. Nad wszystkim tym czuwają Jürgen Reiter i Peter Schönhofen. To właśnie oni, jeszcze za swych studenckich czasów, założyli tę firmę, jako właściciele i managerowie pozostają na jej czele po dziś dzień – pracując z niezmienną pasją, gotowością do działań nieszablonowych i osobistym zaangażowaniem. Jako międzynarodowy dostawca i inicjator zmian, podejmowane przez Kare działania rynkowe nieprzypadkowo są szybsze, skuteczniejsze i odnoszą sukces.

Urządzamy świat!

Z własnymi sklepami w Niemczech i w Austrii, 200 branżowymi partnerami marki i 2000 odbiorcami handlowymi, swym entuzjazmem do indywidualizmu Kare inspiruje kosmopolitycznych i młodych duchem ludzi w różnym wieku w ponad 40 państwach. W 2014 r. marka otworzyła Kare Kraftwerk – swój flagowy salon sklepowy, oferujący unikalny lifestyle i wybiegające w przyszłość pomysły wnętrzarskie, zlokalizowany w byłej elektrowni w Monachium.

Przesyłka gratis
- zawsze.

Gwarancja
najniższej ceny

Masz pytanie?
poczta@kare24.pl

12 38 48 748
Pn. - Pt. 10:00 -18:00

Zadzwoń (12) 38 48 748 Napisz poczta@sfmeble.pl

Właścicielem sklepu kare24.pl jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.

Właściciel sklepu ma pełne prawo do posługiwania się logiem oraz mareriałami firmy KARE Design na podstawie umowy franczyznowej z właścicielem marki KARE.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki oraz akceptację Polityki prywatności oraz Regulaminu serwisu Kare24.pl

2017 © Kare24.pl