Joy of Living
KARE to tętniący energią i wibrujący styl życia z wyjątkową dla branży meblowej inscenizacją mebli, oświetlenia i dekoracji mieszkaniowych.

Rodzaje i koszt dostawy

Jakie są koszty dostawy?

Łączna waga zamówienia Przesyłka kurierska z wniesieniem Przesyłka kurierska pobraniowa z wniesieniem Odbiór osobisty
od 0 do 19,99kg 14,90 PLN 14,90 PLN Bezpłatny
od 20kg 59,90 PLN

59,90 PLN

Bezpłatny

Zawsze możliwie najszybsza przesyłka
Produkty, które znajdują się już w naszych magazynach, wysyłane są w ciągu 24-48 godzin od złożenia zamówienia (w przypadku wyboru wysyłki za pobraniem) lub od momentu zaksięgowania płatności na naszym rachunku bankowym. Wysyłka produktów na specjalne zamówienie każdorazowo realizowana jest natychmiast po otrzymaniu dostawy od konkretnego producenta.

Zawsze odpowiednio zabezpieczone przesyłki
Niezależnie od formy opakowania fabrycznego, które może różnić się w przypadku indywidualnych producentów, każda przesyłka jest przez nas dodatkowo zabezpieczana, abyś mógł cieszyć się zamówionym produktem w idealnym stanie.

Zawsze powiadomienie o nadaniu przesyłki
Na każdym etapie realizacji złożonego przez Ciebie zamówienia możesz liczyć na kontakt telefoniczny ze strony naszych Konsultantów, którzy na bieżąco będą powiadamiać Cię o wszystkich postępach. Z odpowiednim wyprzedzeniem zostaniesz również poinformowany o planowanym terminie dostarczenia Ci zamówionych produktów (kontakt telefoniczny na ogół w dniu planowanego nadania przesyłki).

Zawsze monitorowane przesyłki
Po nadaniu przesyłki pod wskazany przez Ciebie adres, otrzymasz numer listu przewozowego lub numer nadawczy, na podstawie których na stronie internetowej odpowiedniej firmy kurierskiej będziesz mógł śledzić kolejne etapy realizacji dostawy.

Zawsze dodatkowe ubezpieczenie przesyłki
W trosce o bezpieczeństwo Twojego zamówienia, wszystkie wysyłane przez nas przesyłki są dodatkowo przez nas ubezpieczane, w celu zminimalizowania ryzyka ich uszkodzenia w trakcie dostawy.

Zawsze profesjonalne firmy spedycyjne
Dostawy realizowane są wyłącznie za pośrednictwem zaufanych i najlepszych na polskim rynku firm kurierskich, sprawdzonych w oparciu o wieloletnią współpracę.

Wszystkie przesyłki wysyłane są za pośrednictwem firm kurierskich.

Produkty o wadze poniżej 20 kg wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej – przesyłka obejmuje wniesienie. W przypadku przesyłek o dużych gabarytach, jak np. komody, sofy, fotele, stoły, ławy itp., przesyłka jest bezpłatna oraz przesyłka obejmuje wniesienie.

Jakie są warunki dostawy produktu?
1. Telefoniczne uzgodnienie terminu dostawy dokonywane jest przez Dział Obsługi Klienta.
2. Dodatkowy termin dostawy: W przypadku zdarzeń losowych (np. choroby czy nagłego wyjazdu) istnieje możliwość uzgodnienia drugiego/alternatywnego terminu dostawy.
3. Dostawa towarów na terenie całego kraju w godzinach 8.00-16.00 jest bezpłatna. Specjalne życzenia Klientów związane z innym terminem realizacji dostawy, dostawami
w weekend oraz w godzinach wieczornych są możliwe za dodatkową opłatą. Szczegółowych informacji w tym temacie udziela Dział Obsługi Klienta.
4. Zapewniamy możliwość wniesienia towaru za dodatkową opłatą, po telefonicznym uzgodnieniu szczegółów realizacji takiej usługi.
5. W przypadku dostawy z wniesieniem uprasza się Klientów o przygotowanie miejsca w pomieszczeniu na postawienie zakupionego towaru.
6. W przypadku trudności z dojazdem firmy spedycyjnej do posesji lub miejsca zamieszkania, należy podać taką informację w momencie ustalania warunków dostawy.
Uchroni to naszych Klientów przed problemami z dostarczeniem towarów i ich osobistym odbiorem.

Jakie są sposoby płatności?
Przelew na konto kare24.pl
System płatności PayU
Płatność przy odbiorze

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki oraz akceptację Polityki prywatności sklepu Kare24.pl

2017 © Kare24.pl