Krakowski showroom KARE to jedyny w Polsce salon niemieckiej marki KARE Design. To nie tylko meble, oświetlenie i akcesoria wystroju wnętrz, ale przede wszystkim styl życia, który inspiruje i zaraża optymizmem oraz chęcią do eksperymentalnej zabawy w poszukiwaniu własnej, wnętrzarskiej tożsamości. Na ponad 1000 m2 powierzchni ekspozycyjnej, zlokalizowanej na 3 poziomach, możesz już teraz doświadczyć wnętrzarskiej magii i trudnej do podrobienia atmosfery.

Czego możesz się tutaj spodziewać?

Wszystkiego, bo nasza wyobraźnia jest nieograniczona i nie boi się wychodzić poza utarte schematy – motywem przewodnim zawsze pozostaje jednak dobry smak i wysoki poziom (niejednokrotnie nieszablonowej) estetyki. W naszym salonie zawsze możesz liczyć na wiele inspirujących aranżacji – staramy się je systematycznie udoskonalać i zmieniać, abyś przy każdorazowej u nas wizycie mógł odkrywać nowe możliwości wzbogacenia swej przestrzeni życiowej. A wszystko to z troski o naszych klientów i wyjątkowość ich wnętrz.

Zapraszamy na premierową wizytę i przekonanie się na własne oczy, co znaczy życie według KARE.

Zespół KARE

Styl życia KARE to również ludzie, którzy go tworzą. Nasz zespół to grupa nie tylko doświadczonych profesjonalistów, ale przede wszystkim pełnych pasji i zaangażowania osób, które dokładają wszelkich starań do tego, aby KARE budziło w Tobie jedynie pozytywne skojarzenia.
W naszym salonie czekają na Ciebie zawsze chętni do pomocy i udzielenia rady konsultanci, którzy wprowadzą Cię w świat KARE i dzięki swej wiedzy sprawnie poprowadzą przez jego tajniki. Jeśli po wizycie u nas masz dodatkowe pytania – zawsze możesz skontaktować się za pośrednictwem naszej Infolinii i dopytać o nurtujące Cię szczegóły, postaramy się skutecznie rozwiać Twoje wątpliwości.
Wymarzonego przez Ciebie produktu nie ma akurat w naszych magazynach? Nic straconego – Dział Zamówień postara się o jego jak najszybsze sprowadzenie, a nasza nieoceniona ekipa magazynowa zatroszczy się następnie o jego bezpieczną (i darmową) wysyłkę. Dodatkowe pytania związane z płatnościami? Dział Księgowości zawsze w pełnej gotowości, mailowo czy telefonicznie udzieli Ci wyczerpujących informacji w tym temacie. Dział Marketingu z kolei będzie trzymał rękę na pulsie kolejnych akcji promocyjnych specjalnie dla Ciebie. Bo my lubimy lubić swoją pracę, a jest to możliwe przede wszystkim dzięki zadowoleniu naszych klientów. Dla nas priorytetem są ludzie. I radość życia, tak po prostu.

System lojalnościowy

Z myślą zarówno o Klientach indywidualnych, jak i Partnerach branżowych, stworzyliśmy system lojalnościowy, dzięki któremu dokonywane w KARE zakupy staną się jeszcze większą przyjemnością. Dzięki Karcie Stałego Klienta KARE, na indywidualnym Koncie Użytkownika gromadzone są punkty lojalnościowe, każdorazowo przyznawane za zakupy dokonane online lub w krakowskim salonie KARE. Punkty te mogą być następnie wymieniane na atrakcyjne nagrody przewidziane w ramach programu.

Osoby zainteresowane przystąpieniem do programu i otrzymaniem Karty Stałego Klienta KARE, zapraszamy na stronę kare24.pl/karta, gdzie w sposób bardziej szczegółowy przedstawione zostały warunki przystąpienia i uczestnictwa w programie.

A to jeszcze nie koniec

Czy chciałbyś skorzystać z usługi doradczej w wykonaniu profesjonalnych architektów wnętrz? Razem sprawimy, że Twój dom rozbłyśnie nowym, stylowym blaskiem! Konsultanci KARE po zapoznaniu się z metrażem pomieszczenia, które planujesz urządzić, ocenią możliwości przestrzenne i zaprojektują rozwiązanie dedykowane specjalnie dla Ciebie i Twoich stylistycznych upodobań. Wskazówki dotyczące umeblowania, oświetlenia, czy dekoracji, przygotowane zostaną z uwzględnieniem wskazanego przez Ciebie budżetu.

Nasz zespół konsultantów to doświadczenie płynące z marki KARE, jak również wyżyny pomysłowości i designerskiej wyobraźni ludzie, na których możesz polegać, świadomi aktualnych trendów wnętrzarskich, a przede wszystkim z pasją i zaangażowaniem. Odwiedź nas koniecznie - nasi konsultanci z niecierpliwością czekają na pełne kreatywności spotkanie z Tobą pod adresem Pasternik 114d w Krakowie.

Zobacz inne marki dostępne w salonie KARE

Salon Meblowy KARE

Pasternik 114d 31-354 Kraków
Tel: +48 12 38 48 883

Godziny otwarcia salonu
Pon-Pt 10:00-19:00
Sobota 10:00-18:00

 

 

 

Przesyłka gratis
- zawsze.

Gwarancja
najniższej ceny

Masz pytanie?
poczta@kare24.pl

12 38 48 748
Pn. - Pt. 10:00 -18:00

Zadzwoń (12) 38 48 748 Napisz poczta@sfmeble.pl

Właścicielem sklepu kare24.pl jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.

Właściciel sklepu ma pełne prawo do posługiwania się logiem oraz mareriałami firmy KARE Design na podstawie umowy franczyznowej z właścicielem marki KARE.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki oraz akceptację Polityki prywatności oraz Regulaminu serwisu Kare24.pl

2017 © Kare24.pl